Úrokové sazby na kolenou! Nyní pod 2 % p. a.!

Zdálo se, že doby, kdy se hypotéka dala sjednat za úrokovou sazbu pod 2 % ročně jsou nenávratně pryč. Jenže nikdy neříkej nikdy! Vysoké ceny nemovitostí, karanténa a nejistota z dalšího vývoje ekonomiky mají za následek razantní pokles zájmů o uzavírání nových hypoték. Když tohle všechno hodíte do hrnce, kde už se vaří zuřivý konkurenční boj bank o klienty, máte jediný výsledek: Snížení úrokových sazeb hypoték pod 2 % p. a.!

Úrokové sazby na kolenou

Tím se otevírá obrovská příležitost klientům, kteří už hypotéku platí, aby na svou banku zatlačili a vyjednali si levnější hypotéku.

Pokud tedy máte hypotéku s úrokovou sazbou nad 2,1 % ročně, určitě byste měli dění na hypotečním trhu sledovat a včas si výhodnější podmínky sjednat.

Začít šetřit můžete kdykoliv. Je jedno, jestli se vám blíží konec fixace nebo jste právě podepsali novou hypotéku. Ušetřete čas a vyjednávejte s bankami přes platformu Beehypo.cz. Můžete využít službu „Férová splátka“, kde si online zkontrolujete výhodnost vaší hypotéky, nebo službu „Aukce hypotéky“, ve které se banky navzájem předhánějí, aby vám nabídly lepší podmínky.

Je těžké odhadovat, jak dlouho takto nízké úrokové sazby vydrží. Očekáváme, že už níž nepůjdou, proto neváhejte. Můžete jedině ušetřit.

Hypotékám a zatím nízkým úrokům 3x zdar!

Ing. Miloslav Martinek
CEO & zakladatel Beehypo.cz