Beehypokratova přísaha

Nelžeme, neotravujeme, ušetříme

Beehypo je nově dostupná služba pro choleriky, melancholiky, sangviniky i flegmatiky.

Beehypo je nejférovější platforma na trhu, která ukazuje nabídky k refinancování hypoték úplně, jednoduše, bez skrytých poplatků a fint. Nejedná se o srovnávač, nepracuje s fiktivními nabídkami, neotravuje vás. Je vaším pomocníkem k oslovení bank napřímo a bez zdržování. Pomáhá klientům zorientovat se na hypotečním trhu a přitom rozhodnutí nechává na vás. Výhodou oproti srovnávačům je, že banky a zprostředkovatelé se nedostanou k vašim osobním údajům a nevystavujete se tedy riziku, že vás bude někdo uhánět a neustále vám něco nabízet. Beehypo vaše citlivé údaje poskytne pouze té bance, pro jejíž nabídku se sami rozhodnete.

Beehypo.cz vám pomůže obstarat nejlepší konečné nabídky refinancování a to bez překvapení.
Jasně a srozumitelně vám ke každé nabídce zobrazí poplatky spojené s přechodem od stávající banky. Přesně vám vyčíslí, co budete za hypotéku a případně zvolené doplňkové služby platit u nové banky na začátku, a kolik budou splátky po dobu, do požadovaného nového termínu fixace úrokové sazby. Dostanete informace jako na talíři a ještě se pustíme i do toho, co vše zahrnuje udávané RPSN. Beehypo.cz vám seřadí nabídky dle celkových výdajů a plateb. Poté už bude jen na vás, zda si některou z nich pohodlně vyberete. Pokud ano, Beehypo zkontaktuje bankéře z vybrané banky a připraví vás na uzavření nových, výhodnějších podmínek.
Chci levnější hypotéku
A ještě pro vás máme něco navíc… ;)
Pokud vás právě teď nezajímají konkrétní nabídky refinancování hypotéky, ale chcete mít přehled o možných úsporách, zkuste naši Hlídací včelku.
Hlídací včelka
Od aktivace služby Hlídací včelka, až do konce své hypotéky, se můžete těšit na pravidelná srovnání své smlouvy s aktuální situací na trhu, upozornění na možné úspory i výročí. Stačí vyplnit 5 údajů. Je to jednoduché a zdarma.