3 užitečné tipy

3 užitečné tipy na levnější hypotéku

Diktujte podmínky bankám vy sami! Jste klienti a můžete si vybírat. Už to, že máte a splácíte hypotéku znamená, že jste pro banky zajímavým klientem. Následující tipy vám ukáží, jak ušetřit na hypotéce:

1. Neberte první nabídku na refinancování! Končí vám období fixace a od banky vám přišel dopis s novou úrokovou mírou? Nebo ještě nepřišel a jenom pokukujete po srovnání úrokových sazeb? Nespokojte se s první nabídkou, ušetřete více, nechte banky, aby o vás soutěžily! Nechte si předložit nabídky od bank a v klidu si vyberte, která je nejvýhodnější právě pro vás!

2. Nebojte se změnit banku. Zůstat u jedné banky je přežitkem. Nabízí vám jiná banka lepší sazby a bojíte se přejít jinam? Pomůžeme vám zjistit, kolik vás přechod k jiné hypoteční bance bude opravdu stát.

3. Neobíhejte banky sami, ušetřete svůj čas Nemusíte dělat to, co je vám nepříjemné, nechte vyjednávat někoho jiného a počkejte si na výsledek.

Jak na to? Využijte novou platformu Beehypo! Stačí nahrát požadované údaje, my za vás necháme banky mezi sebou soutěžit a poté si nabídky sami, nebo s naší pomocí porovnáte a zvážíte, která pro vás bude tou nejvýhodnější.
Chci levnější hypotéku
Platforma Beehypo je první česká aukce hypoték, která poráží srovnávače a různé „finanční poradce“. Beehypo.cz umožňuje klientovi diskrétně, z pohodlí domova a během pár minut sestavit elektronickou poptávku po refinancování hypotečního úvěru. Banky pak o klienta týden soutěží. Pro zájemce se jedná o to výraznou úsporu času. Nemusí obíhat všechny banky nebo se zkoušet domlouvat se zprostředkovatelem.

Jste zvědaví, kolik můžete právě vy na hypotéce ušetřit? Vyplňte si náš nezávazný formulář klidně hned! ;)

Navíc: zprostředkovatelé jsou placeni za sjednání nové hypotéky, tedy u refixací již pomocnou ruku tak ochotně nenabízejí.