Aukce hypotéky - Beehypo

Získejte nižší úrok na hypotéce

Aukční aréna

Beehypo je aukce, ve které banky soutěží mezi sebou o jednotlivé hypoteční úvěry

Aukční aréna

Jak aukce hypotéky funguje?

Zadáte poptávku

Zadání poptávky

Napíšete kolik, na co a za jakých podmínek chcete hypotéku – novou nebo refinancovat.

Sledujete aukci

Souboj bank

Banky se začnou navzájem podbízet, abyste si vybrali jejich levnější nabídku.

Fórivě porovnáme

Výběr nejlepší nabídky

Pokud si z některé z nabídek bank sednete na zadek, tak si ji můžete vybrat a banka vám spolu s Beehypo pomůže vše zařídit.

Objem hypoték poptávaných v aukci Beehypo

367 499 774 Kč

Kalkulačka hypotéky

Nová hypotéka

Orientační měsíční splátka hypotéky:
11 248

Co říkají o Beehypo jeho uživatelé?

Vůbec jsem nikdy neřešil, jak funguje konec fixace úroku u banky. To, že mi banka pošle dopis s neférovým návrhem na další období a pokud jim nic neřeknu, že ho automaticky použije. Díky Beehypo si o mě už vždycky zasoutěží a nebude to na mě zkoušet. Palec

Lukáš H.

učitel

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička

Koupili jsme si dům za Prahou na větší hypotéku. Víme, že úroky klesají a chtěli jsme platit co nejnižší splátky. Každá koruna doma se počítá. Kalkulačkám nevěříme a kamarád poradce už na nás neměl čas. Beehypo nám poradil známý, jako apku na vyjednávání s bankami o hypotékách........je perfektní. Doporučujeme

Petra a Martin N.

key account mng. a sales mng.

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička

To video je na webu je trochu divný. Ale jejich garance fungují, dostal jsem slibovaný bonus za refinancování a pomohli mi s poplatkem za předčasné splacení. Tak jim to video odpustím :)

Kamil S.

dispečer

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
Předchozí reference
Další reference

Časté dotazy k Beehypo

Jak poznám, že můžu ušetřit?

Každý den sledujeme vývoj úrokových sazeb na trhu hypoték za vás. Průběžně vyhodnocujeme úsporu na vaší hypotéce. Pokud zjistíme, že můžete výrazně ušetřit, obratem vás budeme informovat.

Jak pro mě získáte nejvýhodnější podmínky?

Abyste co nejvíce ušetřili, děláme to formou aukce. V aplikaci Beehypo aktivujete Vaši poptávku, kterou následně anonymně ukážeme bankám. Necháme je mezi sebou soutěžit a předkládat vám stále výhodnější nabídky. Po několika dnech ukončíme aukci, férově vám porovnáme nabídky, a vy si z nich můžete vybrat.

Jak férově porovnáte nabídky od různých bank?

Porovnáváme je podle celkových plateb. U každé nabídky vezmeme vše, co byste za ní zaplatiti od teď až do zvoleného termínu další fixace úrokové sazby. Všechny splátky jistin a úroků, platby pravidelných poplatků za související služby a případné náklady spojené s přechodem do nové banky, to vše sečteme do 1 čísla, kterému říkáme Celkové platby.

Jak mi spočítáte úsporu?

Je to jednoduché. Sečteme vše, co ušetříte na hypotéce od teď až do termínu stávající fixace úrokové sazby pokud využijete aktuální tržní nabídku. Můžete ušetřit na splátkách nebo poplatcích za povinné nebo doplňkové služby. Chceme hrát fér, proto v čisté úspoře zohledňujeme i jednorázové náklady za případný přechod k jiné bance.

Pomůžete mi celý proces vyřídit?

Ano, pomůžeme vám zajistit podmínky z vybrané nabídky po konci aukce. Pokud jste do Beehypo zadali pravdivé údaje, tak vám banky nabídku garantují. Připravíme Vám seznam kroků nutných k provedení změn a zajistíme bankéře, který se o vás postará. Při jednání s bankou nás můžete kdykoliv kontaktovat a my se vám obratem budeme věnovat.